Kandidát do NR SR

Autor: Rastislav Jusko | 1.2.2016 o 14:04 | Karma článku: 1,73 | Prečítané:  409x

Prečo a aké sú moje plány? To všetko sa Vám pokúsim objasniť v nasledujúcich riadkoch,svoje pohnútky a dôvody prečo chcem vstúpiť do politiky.

 Prečo?

Odpoveďou je narastajúca disfunkcia vo viacerých sférach fungovania tohto štátu. Toto bolo jedným z hlavných motívov v období,  keď sa mi naskytla možnosť vyjadriť svoj názor aj inak ako pri volebnej urne. Po zvážení všetkých plusov a mínusov som sa rozhodol prijať ponuku a stať sa nezávislým kandidátom SDKÚ - DS. 

 

Prečo práve SDKÚ-DS?

Alebo strana "jedného muža" ako bolo mnohokrát označovaná po odchode dlhoročných lídrov strany. Dnes je snahou SDKÚ-DS znova povstať a ponúknuť nové možnosti a riešenia pre Slovensko, ktoré prinesú práve nové tváre. Kandidáti, mnohí doposiaľ neznámi a politikou nepoznačení, z rôznych odvetví a smerov prinesú nový vietor do plachiet strany. Jedným z mnohých dôvodov je aj snaha o lepšie podmienky pre mladých ľudí na Slovensku. Vzhľadom na momentálnu situáciu ,ktorá je v našom štáte viem na dané podnety reagovať adekvátne tomu, lebo patrím medzi tých mladých, ktorý chcú ostať na Slovensku žiť a pracovať. Pretože jedným z hlavných problémov ktoré tu dnes máme je odliv šikovných ľudí do zahraničia no tých tu Slovensko v najbližších rokoch a desaťročiach bude potrebovať.

 

Prečo som sa rozhodol voliť SDKÚ-DS: 

1. Ako jediní pochopili, že strana je o ľuďoch, že stranu tvoria ľudia a nie naopak. Úplne prekopali kandidátku a nominovaní sú noví prevažne mladí ľudia, nepoznačení minulosťou.

2. Odídenci nie len z SDKÚ-DS, častokrát kandidujú v iných stranách alebo si zakladajú nové. Je však naivné si myslieť, že ak zlyhali v jednej strane tak budú v tej druhej úspešní.

3. Majú jasný a čitateľný program, v ktorom dôraz kladú na strednú triedu, aby sa rozširovala a rástla pretože do strednej triedy by mal patriť každý pracujúci človek, nie len podnikatelia alebo vrcholoví manažéri.

 

Plány ako prispieť k pozdvihnutiu životnej úrovne na Slovensku:

Zlepšiť pracovné podmienky zamestnancov

- vytvorenie optimálnych podmienok na prácu

- nižšie odvody a dane, tým pádom väčšie množstvo peňazí na mzdy 

- možnosť výberu finančnej hotovosti alebo gastrolístkov  

 

Vytvorenie zdravého podnikateľského prostredia       

- rovná daň 19% 

- zníženie odvodov pre zdravotnú a sociálnu poisťovňu   

- zrušenie daňových licencií

- zavedenie živnostenských licencií, v ktorých budú zahrnuté všetky odvody a dane z príjmu tj.    "zaplatíš raz a podnikáš"             

                                                              
Som pripravený, plný síl a odhodlania zlepšiť pracovné podmienky pre zamestnancov, zlepšiť podnikateľské prostredie ktoré sa systematicky likviduje už 4 roky, znížiť odvody a dane, zjednodušiť byrokraciu 

 

Facebook page : https://www.facebook.com/jusko.rastislav/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súdy v Trenčíne odmietajú riešiť Galkovu kauzu odpočúvania

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.

AUTO

Anketa o Svetové auto roka 2018 sa ponesie v znamení SUV

Posledný ročník vyhral Jaguar F-Pace.


Už ste čítali?