Kandidát do NR SR

Autor: Rastislav Jusko | 1.2.2016 o 14:04 | Karma článku: 1,73 | Prečítané:  403x

Prečo a aké sú moje plány? To všetko sa Vám pokúsim objasniť v nasledujúcich riadkoch,svoje pohnútky a dôvody prečo chcem vstúpiť do politiky.

 Prečo?

Odpoveďou je narastajúca disfunkcia vo viacerých sférach fungovania tohto štátu. Toto bolo jedným z hlavných motívov v období,  keď sa mi naskytla možnosť vyjadriť svoj názor aj inak ako pri volebnej urne. Po zvážení všetkých plusov a mínusov som sa rozhodol prijať ponuku a stať sa nezávislým kandidátom SDKÚ - DS. 

 

Prečo práve SDKÚ-DS?

Alebo strana "jedného muža" ako bolo mnohokrát označovaná po odchode dlhoročných lídrov strany. Dnes je snahou SDKÚ-DS znova povstať a ponúknuť nové možnosti a riešenia pre Slovensko, ktoré prinesú práve nové tváre. Kandidáti, mnohí doposiaľ neznámi a politikou nepoznačení, z rôznych odvetví a smerov prinesú nový vietor do plachiet strany. Jedným z mnohých dôvodov je aj snaha o lepšie podmienky pre mladých ľudí na Slovensku. Vzhľadom na momentálnu situáciu ,ktorá je v našom štáte viem na dané podnety reagovať adekvátne tomu, lebo patrím medzi tých mladých, ktorý chcú ostať na Slovensku žiť a pracovať. Pretože jedným z hlavných problémov ktoré tu dnes máme je odliv šikovných ľudí do zahraničia no tých tu Slovensko v najbližších rokoch a desaťročiach bude potrebovať.

 

Prečo som sa rozhodol voliť SDKÚ-DS: 

1. Ako jediní pochopili, že strana je o ľuďoch, že stranu tvoria ľudia a nie naopak. Úplne prekopali kandidátku a nominovaní sú noví prevažne mladí ľudia, nepoznačení minulosťou.

2. Odídenci nie len z SDKÚ-DS, častokrát kandidujú v iných stranách alebo si zakladajú nové. Je však naivné si myslieť, že ak zlyhali v jednej strane tak budú v tej druhej úspešní.

3. Majú jasný a čitateľný program, v ktorom dôraz kladú na strednú triedu, aby sa rozširovala a rástla pretože do strednej triedy by mal patriť každý pracujúci človek, nie len podnikatelia alebo vrcholoví manažéri.

 

Plány ako prispieť k pozdvihnutiu životnej úrovne na Slovensku:

Zlepšiť pracovné podmienky zamestnancov

- vytvorenie optimálnych podmienok na prácu

- nižšie odvody a dane, tým pádom väčšie množstvo peňazí na mzdy 

- možnosť výberu finančnej hotovosti alebo gastrolístkov  

 

Vytvorenie zdravého podnikateľského prostredia       

- rovná daň 19% 

- zníženie odvodov pre zdravotnú a sociálnu poisťovňu   

- zrušenie daňových licencií

- zavedenie živnostenských licencií, v ktorých budú zahrnuté všetky odvody a dane z príjmu tj.    "zaplatíš raz a podnikáš"             

                                                              
Som pripravený, plný síl a odhodlania zlepšiť pracovné podmienky pre zamestnancov, zlepšiť podnikateľské prostredie ktoré sa systematicky likviduje už 4 roky, znížiť odvody a dane, zjednodušiť byrokraciu 

 

Facebook page : https://www.facebook.com/jusko.rastislav/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Žili v slávnej vile, no nikdy sa do nej nevrátili

Filmár David Cysař pátra po histórii svojich blízkych, ktorých za vojny obrali o unikátnu vilu. Stavbu od Adolfa Loosa otvoril verejnosti.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?